Dalekie Obserwacje Rotating Header Image

Bieszczady spod Waksmundzkiego Wierchu

Adrian zabiera nas z dzikego zakątka Tatr w piekne każdą porą Bieszczady. Zdjęcia zostały wykonane porankiem z okolic schronu pod Waksmundzkim Wierchem.

Symulacja online Udeuschle.de

Zasięg widoczności:

 

 

Zdjęcia przedstawiają: Bieszczady

Zdjęcia wykonane z: okolice schronu pod Waksmundzkim Wierchem

Odległość: 188 km – wschodnia kulminacja grzbietu Połoniny Caryńskiej, Kruhły Wierch 186 km, Osadzki 180 km, Smerek 177 km
Zdjęcia wykonano dnia: 2021.10.25
Autor: Adrian Sobczyszyn
Aparat: Panasocic TZ20

Podobne wpisy:

5 komentarzy

 1. Slawek_Slawek pisze:

  Wow. Zwykle oglądamy obserwacje w drugą stronę a tutaj proszę, Bieszczady z Tatr. Gratuluję Adrianowi wspaniałych widoków o poranku i dziękuję, że podzieliłeś się tym widokiem z nami. Wiem, Bieszczady nie wyszły z idealnym kontrastem, ale to przecież ponad 180 km! Takich dni z idealną przejrzystością powietrza w ciągu roku nie ma przecież tak wiele. Aha Bieszczady to również widoczne tutaj Hyrlata, Duże Jasło, to też ładne odległości.

 2. Adi pisze:

  Dzięki Sławek, cóż jakość zdjęć nie powala, mam tego świadomość ale sam fakt spędzenia czasu w tym pięknym miejscu z ciekawą historią (stary nieistniejący schron) – bajka! Oj wiało wtedy…

  Pozdr.

 3. Krzysiek_S pisze:

  O, komentarze się odblokowały :-). To jeszcze raz. Gratuluję czujności, bo pogoda nie wygląda jakoś rewelacyjnie i pokazanie się Bieszczad(ów) na horyzoncie wcale nie musiało być oczywiste.
  Co do miejsca – na tej rozległej przełęczy, tuż obok Krzyżnego, taternicy rozbijali kiedyś zimowe obozy szkoleniowe. A może dalej to robią?

 4. Adi pisze:

  Dzięki Krzysztof. Nie wiem, być może dalej tam szkolą. Miejsce naprawdę magiczne, szczególnie widok z góry na Dolinę Waksmundzką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *