Dalekie Obserwacje Rotating Header Image

Karkonosze z Żagania


[Tutaj mapka z Maps Google]

Zdjęcie przedstawia: Karkonosze
Zdjęcie wykonane z: wieży kościoła ewangelickiego w Żaganiu
Odległość: do Śnieżki 102,4 km, Studziennej Góry 102,7 km, do Wielkiego Szyszaka 98,3 km
Zdjęcie wykonano dnia: 2012.06.17
Autor: Paweł Wawrzynowski
Aparat: Panasonic FZ 18
Opis: Paweł Wawrzynowski

Podobne wpisy:

7 komentarzy

 1. Paweł W. pisze:

  Wkradł się błąd-po kliknięciu górnej symulacji ukazuje się zbliżenie Śnieżki a po kliknięciu zbliżenia Śnieżki-symulacja zbliżenia Śnieżki.

 2. Fryta pisze:

  Paweł, poprawiłem linkowanie i trochę zmniejszyłem zdjęcia, lepiej się teraz prezentują :). Gratuluję kolejnej udanej obserwacji z lubuskiego!

 3. rosim pisze:

  Brawo! Ta wieża w Żaganiu to bardzo dobra miejscówka na DO, w ubiegłym roku też robiłem stamtąd zdjęcia, ale Karkonosze były bardziej zamglone.

 4. bobik pisze:

  Kolejne rewelacyjnie dobre zdjęcia wykonane.. kompaktem Panasonika. Powiem szczerze nie dowierzam. Kilka dni temu zachwycałem się tu zdjęciami Piotra ukazującymi Tatry i Babią Górę, też wykonane aparatem z serii FZ. https://dalekieobserwacje.eu/tatry-i-babia-gora-z-zawiercia-losnic/. Pewnie długo polujecie na dobrą pogodę, by uchwycić takie obrazki.. Trzeba mieć zacięcie, jestem pod wrażeniem 🙂

 5. Paweł W. pisze:

  Bobik-główne powyższe zdjęcie Karkonoszy delikatnie poprawiałem gimpem (choć oczywiście góry było widać gołym okiem), więc z tym Panasonikiem zupełnie różowo nie jest.
  A co do polowania-zazwyczaj owszem, ale w Żaganiu akurat udało się za pierwszym razem 🙂 O ile chciałem odwiedzić tą wieżę, o tyle bardziej myśląc o widoku miasta niż o górach.

 6. widok pisze:

  ja mieszkałem w żaganiu i z osiedla ( na górce) byla widocznma śnieżka,nie było na tym kierunku zabudowań.Były to lata 80.

 7. widok pisze:

  zapomniałem dodać, że mieszkalem na ostatnim piętrze, czyli na 4, na ul Klonowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *