Dalekie Obserwacje Rotating Header Image

Tatry z Niewodnej k. StrzyżowaNiewodna-Tatry

Zdjęcie przedstawia:Tatry Wysokie
Odległość: do Łomnicy 131 km, do Rysów 140km, do Grani Hrubego 144km
Zdjęcie wykonano dnia: 2011.10.03 (1-4), 2012.12.29 (5-8)
Autor: Piotr Gawron
Aparat: Sony A330 + Sigma 70-300 (1-4), Nikon D7000 + Nikkor 55-300 (5-8)
Opis: Andis

Podobne wpisy:

8 komentarzy

 1. Maciek B pisze:

  Jak tak dalej pójdzie to ten portal nie będzie się nazywał dalekieobserwacje a tatryinietylko 😉 Znów Tatry z Podkarpacia, duża odległość, taka dobra tatrzańska. Ilość obserwacji Tatr z daleka pokazuje potęgę tych gór, cieszmy się, że je mamy 😉

 2. Andis pisze:

  Masz Maćku rację ostatnio na Podkarpaciu uaktywniło się sporo obserwatorów. A że pogoda sprzyjała obserwacjom to efekty teraz widać.

 3. piotr333 pisze:

  Nasze piękne Tatry znów z podkarpacia 🙂

 4. Krzysiek_S pisze:

  Maćku – to prawda, że Tatry ostatnio bardzo obrodziły. Specjalnie bym się z tego powodu nie martwił, bo raz, że ładne, dwa – ich wysyp oznacza dobre wypełnienie motta DO, a trzy – nigdy nie wiadomo, co z tego na dłuższą metę wyniknie. Może nic, a może np. przyczynek do rozwoju agroturystyki (“masz szansę od nas zobaczyć Tatry”), a może jeszcze coś innego.
  Pozostaje tylko pozazdrościć obserwatorom, którzy mają takie wysokie góry w swoim zasięgu. Bo przecież, gdyby tylko Borówkowa czy Klinovec były o kilometr wyższe, to ale bym ostatnio zdjęcia przywiózł ;).

 5. Andriu pisze:

  Ładne fotki zrobione w ciągu dnia mają to coś…
  Niekończąca się opowieść z 29.12.2012 r

 6. Maciek B pisze:

  Tak, to prawda kolejny epizod 29.12 i piękne zimowe zdjęcia, Krzysiek też nieraz nachodzą mnie myśli że ten portal może w przyszłości trochę zmienić świat… 🙂

 7. Piotrekk pisze:

  @ Andriu dokładnie. Bardzo klimatyczne. Gratulacje!

 8. wujek pisze:

  Piękne, dzisiaj widziałem z okolicy Pstrągowa Strzyżów widok zapierał dech w piersiach widok był czysty i bardzo przejrzysty ,nad moją okolica było pochmurno a nad tatrami świeciło słońce i przepięknie ich oświetlał szkoda że nie miałem czym zrobić fotek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *