Tatry z Góry Niebyleckiej (Kopalina) k. Strzyżowa
Zdjęcie przedstawia: Tatry Wysokie
Zdjęcie wykonane z: Góry Niebyleckiej/Góry Kopalina k. Strzyżowa (podkarpackie)
Odległość: do Łomnicy 140 km, do Rysów 149km, do Cubryny 150km, do Krywania 155km
Zdjęcie wykonano dnia: (1-3)2011.11.11, (4,5) 2012.12.29, (6,7)2013.12.03,(8,9)2014.01.03
Autor: (1-3)Piotr Sarna, (4-9) Nixon
Aparat: Sony a450, obiektyw sony SAM 55-200, (4,5) Sony DSC-W30, (6-9)
Nikon D5100 + Sigma APO 70-300
Nikon D5100 + Sigma APO 70-300
Opis: autor

















Dla mnie bomba! Gratulacje dla autorów zdjęć.
ekstra miejsce 🙂
Miło patrzeć na takie zdjęcia. Super ujęcia. Gratuluję. Szkoda, że nie mam tak dobrego sprzętu, żeby z takich odległości mieć wyraźne fotki. Gratulacje z Podkarpacia.
Moja górka w końcu sławna 😉
Ładne zdjęcia Nixon. Gratuluje i czekam na więcej!
dlaczego jak klikam na zdjecie ,zamiast zdjęcia pojawia się biała plama.
Fajne te dwa nowe dzienne zdjęcia. Klimat tych wieczornych jest jednak bardziej tajemniczy…
No no fajne zdjęcia. Sławkowski Szczyt jak i inne ciekawie zdeformowane przez atmosferę.
To jest cudowne… tak trzymać!:)
Rzeczywiście davsol, spotkaliśmy sie wtedy na “górce”.
Pozdrawiam i do zobaczenia kolejnym razem 🙂
Witam.Spotkaliśmy się wtedy, faktycznie widok był świetny, też ustrzeliłem parę zdjęć.Pozdrawiam.
Ładne zdjęcia, super odległość, Podkarpacie rośnie w siłę! 😉
Staram się często polować na widok tatr z tego miejsca więc obiecuje, że jak tylko “ustrzele” coś nowego to wyślę fotki do dodania w tym poście. Ostatnio miał bym ładne poranne ośnieżone szczyty ale niestety… zaspałem i wschodzące słońce popsuło widoczność.
Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa 🙂
Ech szkoda że ja nie mam takich widoków np. z okna 😉
Nie, mamy już stamtąd zdjęcia na Bieszczady, a u mnie całe serie w inne strony. Szukajcie po słowach kluczowych: Gwoździanka, Kopalina. Natomiast jest to pierwsze tak dobrej jakości zdjęcie Tatr z tego miejsca.
Gratulacje dla autora
Fajne miejsce i zdjęcia. To chyba debiut tego punktu obserwacyjnego.
Gratulacje!
Taka odległość to Niebyleco …
Super fotki Piotrek.
Gratuluję 🙂
Kuba – Jasło