Mała Fatra z Seraka
Zdjęcie przedstawia:Nocny widok na Beskid Morawsko-Śląski oraz Małą Fatrę
Zdjęcie wykonane z: Šerák (Wysoki Jesionik)
Odległość: do Lysej Hory 120 km, do Chleb’a(1646 m) 179 km
Zdjęcie wykonano dnia: (1,2)2011.01.17, (3,4)2012.02.12, (5,6) 2013.12.12
Autor: Robert J.
Aparat: Nikon D90 + 200 mm & Rubinar 500 mm + Sigma 120-400 mm
Opis: Robert J.












świetnie – kolejne obserwacje w Fatrą, bardzo mi się to podoba zwłaszcza. że dystanse są potężne.
Dodałem dwa zdjęcia z 12.12.2013 🙂
@jacek – Na lewo od Travnego widać Velký Polom 1067 m (135,5 km), a na lewo od Slavica wystaje Wielka Racza (159,9 km) 🙂
Czy nie wydaje się Wam, iż między Trawnym a Slawicem (zdjęcie nr 2) coś majaczy?
Na panoramie (zdjecie nr.2 od góry) są jeszcze oświetlenia masztów na Krizavie (wyższy) i Velkiej Luce (niższy) – na prawo od Radhosta. Kierunek się idealnie zgadza, odległość to 175km!
Na lewo od szczytu Slavic jest widoczna Wielka Racza.
Nic dodać nic ująć …. Robert król Jesennika
który hm… nie wiem jak to nazwać… template (?) używany jest do symulacji w Kashmirze? chodzi mi o te ładne jasnozielone wzgórza i ciemnobrązowe góry?
Beskid Morawsko-Śląski już robi wrażenie, ale Mała Fatra w tle powala. Głosuję na to zdjęcie w kategorii zdjęcie roku 2011.
Jeszcze taka ciekawostka: Na panoramie po prawej stronie od Radhosta widać światła nadajnika na Krížave(173 km) . Samego szczytu nie widać 🙂
Niejeden mówi “wariaci” – idą i idą, wspinają się wspinają, męczą się męczą – nikt im nie każe, nikt im nie płaci. A jeszcze wnoszą nocą rower..
Jak to było? “Po co chodzisz po górach? Bo są!”.
No pięknie Rober.
Super! 🙂
Ale super, SUUUPER !! BRAWO za zdjęcia i okoliczności jeo wykonania !!
Swoją drogą Kashmir doczekał się solidnego konkurenta :-]
@ew – wnosiłem rower na plecach 😉 Za to zjazd po stoku narciarskim podczas pełni niezapomniany 😀
Jak Wy nocą wchodzicie?
No proszę Szanownych.. robi wrażenie…