Dalekie Obserwacje Rotating Header Image

Góra Św. Anny ze Szczelińca Wielkiegoanna

Zdjęcie przedstawia: Górę Św. Anny (GSA)
Zdjęcie wykonane z: wschodniego tarasu widokowego na Szczelińcu Wielkim
Odległość: do Bardzkiej Góry 28.8 km, do elektrowni wtatrowej w Lipnikach 55 km, do GSA 126-129 km
Zdjęcie wykonano dnia: 2011.07.23
Autor: Tucznik
Aparat: Sony Alfa 100, Sigma 70-300 mm
Opis: Autor

Podobne wpisy:

10 komentarzy

 1. Krzysiek_S pisze:

  No, no… Co kolega jeszcze ma w archiwach?
  BTW, podobny widok już był i sugerowałbym połączenie bieżącego wpisu z tym:
  https://dalekieobserwacje.eu/?p=5847

 2. Tucznik pisze:

  …w archiwum jeszcze parę fotek znajdę, tylko czasu na przygotowanie często brakuje. A co do samego wpisu to faktycznie można je połączyć, nie prostestyję.

 3. Tucznik pisze:

  …w archiwum jeszcze parę fotek znajdę, tylko czasu na przygotowanie często brakuje. A co do samego wpisu to faktycznie można je połączyć, nie protestuję.

 4. Mateo pisze:

  Imponujący ten widok, brawo za jakość fotek.

 5. wicio pisze:

  Wydaje mi się, że moje fotki sprzed 3 lat były lepsze https://dalekieobserwacje.eu/?p=5847 , no cóż Redaktor ma prawo wyboru…

 6. Tucznik pisze:

  No cóż, Twoje zdjęcie jest wyraźniejsze. Prawda, nie ma co się sprzeczać ale nie oznacza to chyba że masz monopol na ten właśnie widok. Poza tym na moim pierwszym zdjęciu perspektywa jest szersza i obejmuje Wysoczyznę Ziębicką i Wał Niemodliński, co uzupełnia obserwację. Dodatkowo inna data obserwacji.

 7. Tucznik pisze:

  @ wicio – (tak z mojej strony patrząc) Faktycznie twoje zdjęcie GSA jest wyraźniejsze ale nie możesz mieć monopolu na ten widok, dodatkowo moje zdjęcia są robione w innym czasie i innym zakątku samego Szczelińca, pokazuję dodatkowo Wał Niemodliński i Wysoczyznę Ziębicką.

 8. Krzysiek_S pisze:

  @Wicio, Tucznik – koledzy, zamiast się spierać, czyje lepsze (a i tak każde inne), zaapelujcie do redakcji o połączenie obu wpisów, tak aby wszystkie zdjęcia GSA ze Szczelińca były razem.
  BTW, spotkałem kiedyś panią, która pracowała na Szczelińcu. Na pytanie, czy widziała stamtąd Górę św. Anny, spojrzała na mnie jak na raroga i odparła, że oczywiście, prawie codziennie. Szybko okazało się, że miała na myśli Górę św. Anny leżącą koło Nowej Rudy :).

 9. wicio pisze:

  @Tucznik – nie umniejszam Twoich zdjęć, rzeczywiście Twoje są robione w innym czasie, innym miejscu, obejmują nieco inny obszar. Ja z kolei trafiłem na lepszą widzialność. Chodzi mi tylko o to, co już pisał Krzysiek_S, że moje poszły w zapomnienie a pojawiły się Twoje troszkę mniej wyraźne.

 10. Tucznik pisze:

  @ wicio – faktycznie, żeby było sprawiedliwie i sensownie to należy połączyć oba wpisy (co sygnalizowałem po pierwszym poście Krzyśka_S). Ja się nie dogrzebałem do Twojego, więc nie wiedziałem nawet o jego istnieniu. Gdybym wiedział to bym napomknął coś o tym redaktorom DO. Chyba że przy łączeniu wpisów,akurat tutaj lokalizacja stanowiła by przeszkodę (ale o tym już decydują redaktorzy DO, my nie mamy na to wpływu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *