Tatry z Działu nad Korczyną
Zdjęcie przedstawia: Tatry
Zdjęcie wykonane z: Dział 515m n.p.m. punkt widokowy nad Korczyną
Odległość: 138 km do Gerlacha
Zdjęcie wykonano dnia: (1,2) 2012.04.09; (3) 2014.12.24
Autor: (1,2) Piotrekk; (3) BartekS
Aparat: (1,2) Canon 1000d+ EF-S55-250mm; (3) Nikon d5200 + SW 120/600
Opis: Voytas











I are in chicago and we can have some tough winters but my toes continue to be tremendous trend in these jag http://www.jag001.com!!
mi też
Super. Mi też udało się 2014.10.26 ustrzelić stamtąd Tatry. Niesamowity widok…
W sumie takie nic 😉 ale jak dla mnie zajefajne… 😉
Pieknie. Również stałem na Liwoczu tego dnia i patrzałem.
@Piotrekk Widziałem na forum i wielki szacun. 🙂 Obserwowałem w tym dniu z Liwocza Wyspowy i Sądecki, ale z Korczyny nie dość, że odległość większa to również godzina i jakość lepsza. Gratulacje! Ja się muszę zadowolić czubkiem ośnieżonego Smereka i zarysem Świętokrzyskich, których jeszcze nie widziałem z takiej odległości.
po prostu świetne !!!:)
@sokyl mam takie zdjęcia. Nawet już opisane. Zamieściłem tutaj linki do nich z imageshacka ale pewnie nie przeszły przez automatyczną moderację.
Z Krakowa też było ładnie widać wtedy
https://picasaweb.google.com/103488646425787119677/TatryZKrakowa
i parę dni później z Modlnicy pod Krakowem
https://picasaweb.google.com/103488646425787119677/DalekieObsZModlnicy
Pozdrawiam
@sokyl akurat mam 😉
Beskid Wyspowy:
http://img19.imageshack.us/img19/7650/img1312v.jpg
Beskid Sądecki:
http://img441.imageshack.us/img441/1839/img1315la.jpg
Super! Duże wrażenie też robi Radziejowa.
Do autora: masz zdjęcia z tego dnia i miejsca bardziej na zachód może?
Dzięki Wam. Ten wieczór na długo zapamiętam. Rzadko się zdarza aby jednego dnia mieć i Bieszczady i Tatry z takiej odległości. Bywałem tam wiele razy ale takie coś pierwszy raz mnie spotkało. Tym bardziej się cieszę. Wiosna przed nami, robi się coraz cieplej, mam nadzieję że szczęście nam wszystkim dopisze w dalekich obserwacjach. Pozdrawiam!
Owocny wieczór, owocny! Gratulacje!
Po Bieszczadach z Korczyny, tego należało się spodziewać! Super po raz kolejny!
No, super! gratulacje.