Tatry z Brzanki
Zdjęcie przedstawia:Tatry Wysokie i Zachodnie
Zdjęcie wykonane z:wieży widokowej na Górze Brzanka
Odległość: do Łomnicy 96km, do Lodowego 97km, do Wysokiej 104km, do Krywania 109km, do Koziego Wierchu 104km, do Małołączniaka 108km, do Banikova 122km, do Salatyńskiego Wierchu 123 km
Zdjęcie wykonano dnia: 2011.10.16 (zdj. 1-4), 2009.12.27 (zdj. 5-6)
Autor: Marcin Bawiec (zdj. 1-4), Gola (zdj. 5-6)
Aparat: Canon 60D+70-300 mm (zdj. 1-4), Nikon D90 + 18-200 mm (zdj. 5-6)
Opis: Andis














Zbigniewie, bardzo piękny wpis. Jakże on różny od pojawiajacych się często w DO. Myslę o pięknym polskim języku, który powinien korespondowac z pięknymi fotografiami.
I nie tylko Tatry. A takich miejsc jest masa. Zarastają polany, szybko rosną drzewa. Nic z tym sie nie robi
Kuba – trafna uwaga:) Wszystko byłoby w porządku, gdyby ludzie odpowiedzialni za postawienie tej wieży wzięli pod uwagę możliwości obserwacyjne. Wystarczyło przecież dodać tylko jeszcze jeden poziom (z bodajże pięciu istniejących, czyli podnieść o dwa metry), a widok Tatr byłby czysty jak łza.
Kolejne miejsce pod tytułem “wyciąc drzewa”
Na DO jest tyle świetnych zdjęć, że juz mi to wszystko zaczyna powszednieć,a to przecież kolejne piękne fotografie, brawo 🙂
Az chcialoby sie powiedziec – “Czy pamiętasz nad Tatr śniegiem rozwieszone nieb błękity? Poszarpanym w dali brzegiem, Czy pamiętasz te granity? Tam – z daleka – w niebo – przodem! Pną się ostrza kryte lodem… (para Zygmunt Krasinski – Przedswit)”. Brawo 🙂